X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سلام به همگی

چند وقتی بود نمیدونم چرا حس آپ کردنو نداشتم بهانه های خوبی بود اول که شهادت حضرت فاطمه بعد از اون هم روز مادر و میلاد بانو دو عالم و روز معلم. عمو هم به این مناسبات شعرهای خیلی قشنگی سروده بود اما نمیدونم چرا، یا شاید بهتره بگم دستم به قلم که نه به صفحه کلید نمی رفت. تا اینکه دیشب باخبر شدم که فردا، یعنی امروز قراره داخل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد مراسم تجلیل از هنرمندان تئاتر شهر باشه عمو عبدالحسین هم که از فعالان و بانیان این حرفه در شهرستان بود. به همین خاطر ما یعنی خانواده عبدالحسین هم به این مراسم دعوت بودیم.

مراسم خیلی خوبی بود. خوشحالم از اینکه بعد از گذشت تقریباً نه سال یاد عمو رو در خاطره ها زنده و ماندگار می بینم. واما بازهم جای عموم رو کنار دوستاش خالی میدیدم. مراسم امروز بخش های خیلی خوب و جدید و متنوعی داشت

آقای خلیلی مسئول کتابخانه شهید امامی هم از عمو خاطره ای رو تعریف کردن، خیلی از خاطرات بودن در کنار عمو جلو چشمام زنده شد که بی اختیار اشک رو مهمان گونه های من و خانواده خوبم کرد.

شاید اینجا صدای من به جایی نرسه و باید برای شنیدنش خارج از محیط مجازی فریاد بزنم اما میخوام همینجا در حضور عموی خوبم از آقای حاج محمد علی اسدی رئیس اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی و آقای مجتبی الیاسی گماری،مجری برنامه، خواننده ی بی نظیر شهرم، دوست و رفیق شفیق عموم بی نهایت سپاسگذاری کنم.

اجرکم عندالله

 تاریخ : پنج‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1392 | 12:59 ق.ظ | نویسنده : خدیجه کلهری | نظرات (15)